26 ביוני 2015
אבקת אקריל

אבקת אקריל הינה השיטה המוכרת והמקובלת ביותר כיום לבניית ציפורניים. הסיבה לכך נעוצה בעיקרה בשני המרכיבים הבאים: מראה ועמידות. אמנם כל בניית ציפורניים נראית טוב, אך כנעשה שימוש באבקת אקריל, ישנה קשת אפשרויות נרחבת יותר לעצב את צורת הציפורניים לפי רצון הלקוחה. ובאשר לעמידות, מאחר שאבקת האקריל מתביישת ומתקשחת, הרי שכמעט ולא ייתכן עד בלתי אפשרי שבניית הציפורניים תישבר, אלא במקרים נדירים מאוד.

כיום ישנה מודעות רבה בקרב נשים בכל הקשור לטיפוח הציפורניים ומראן. אחת הדרכים הטובה והפופולארית ביותר לטיפוח הציפורן היא – בניית ציפורניים. בשיטה זאת מאריכים את הציפורן ומעצבים אותה לפי הטעם האישי של כל אחת. בניית ציפורניים היא ללא ספק פתרון מצוין עבור נשים שאינן מצליחות לגדל ציפורניים בעצמן, אך מעוניינות במראה יפה ומטופח.

שיטת האקריל לבניית ציפורניים

תהליך בניית הציפורניים באמצעות שיטה זאת, מבוצעת באמצעות שיוף פני הציפורן הטבעית על ידי מכונת שיוף או בלוק ומריחת תערובת של נוזל אבקת אקריל. בשיטה זאת יוצרים ציפוי על הציפורן המלאכותית ובכך ניתן ליצור בכל צורה ואורך שרוצים. בסיום הנחת החומר, טכנאית הציפורניים משייפת את הציפורן בכדי להחליק את התערובת וליצור מראה חלק ומבריק על פני הציפורן.

 חשיבות איכות אבקת האקריל

בכל מקרה של רכישת אבקת אקריל, עליך לדעת כי שימוש באבקת אקריל איכותית ומשובחת שומר על בניית הציפורניים לאורך זמן ומגן על הציפורן הטבעית. על כן, מומלץ לרכוש אבקת אקריל באיכות טובה בכדי להעניק ללקוחותיך בניית ציפורניים חזקה לאורך זמן רב.

בחברת – N&D Nail Design תוכלי למצוא אבקת אקריל משובחת ואיכותית במיוחד, החומרים אותם אנו משווקים הינם תוצרת הארץ המותאמים במיוחד לאקלים הישראלי החם. יש לזכור כי מעבר למיומנות שטכניקת בניית ציפורניים באקריל דורשת מטכנאיות ציפורניים, איכות האבקה במקרה זה חשובה ביותר ולה השפעה רבה על התוצאה הסופית של מראה הציפורן ועמידותה לאורך זמן, מסיבה זאת מומלץ לרכוש אבקה לבנייה באקריל רק מחברות מוכרות.

החומרים אותם אנו מספקים, מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

 

תגובות סגורות.