18 במרץ 2015
ג'ל לק N&D

ג'ל לק הינו חומר המורכב מחומרים ידידותיים לסביבה המסייעים לחיזוק והגנה על הציפורן הטבעית. במריחת ג'ל לק נוצר ציפוי מבריק וקשיח על פני הציפורן, ציפוי זה מכיל פיגמנט צבע חזק המעניק מראה חיוני וזוהר יותר מאשר במריחה של לק רגיל. בניית ציפורניים בלק ג'ל כבשה את העולם והפכה לאלטרנטיבה מתחרה לבניית ציפורניים באקריל, אשר היתה עד כה השיטה המועדפת והשלטת יותר בתחום בניית הציפורניים.

יש לציין כי ג'ל לק  נשאר על הציפורן הטבעית כארבעה שבועות ואינו מתקלף, זהו הישג גדול לנשים המטפחות את הציפורניים הטבעיות שלהן באופן קבוע ובד בבד מבצעות את מטלות הבית השוטפות כגון: רחיצת כלים ושטיפת רצפות ללא חשש לדהיית הצבע ולהתקלפות הלק, כפי שמתרחש במריחה של לק רגיל.

אופן בניית הציפורניים בג'ל לק

בניית הציפורן בג'ל לק מתבצעת באופן הבא: תחילה יש לבצע מניקור יבש כשלאחריו מורחים שכבה של חומר בסיס, מכניסים את היד לייבוש תחת מכשיר UV או לד וחוזרים על הפעולה של מריחה וייבוש פעם נוספת. אחרי כן יש לבחור את גוון הג'ל לק הרצוי, למרוח ולייבש שוב, למרוח טופ ולסיים את הבנייה במריחה של חומר נטרול הנקרא מנטרל ג'ל.

את ג'ל לק מורחים בדומה ללק רגיל ומייבשים אותו תחת מכשיר המוציא אורUV . בשלב זה הציפורן נראית ממש כמו לאחר טיפול מניקור רגיל, רק שהג'ל בוהק יותר. בניגוד ללק רגיל, הברק לאחר מריחת ג'ל לק אינו יורד אחרי כמה ימים ונשמר לאורך זמן.

ג'ל לק בהתאמה לאקלים הישראלי

בחברת – N&D Nail Design תוכלי למצוא את ציוד לבניית ציפורניים וקוסמטיקאיות וחומרים לבניית ציפורניים באיכות מעולה. החומרים המסופקים על ידינו, מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

בזכות השקעה של חברתנו בפיתוח חומרים איכותיים, תוכלי להציע ללקוחותייך שירות חדשני זה של בניית ציפורניים בג'ל, אשר הפך לאחרונה פופולארי בקרב טכנאיות ציפורניים רבות בארץ וברחבי העולם.

חברת – N&D Nail Design מביאה עבורך את "הטרנד הלוהט" של ג'ל לק לציפורניים. לאור הביקוש הרב החברה מציעה מגוון נרחב של צבעים ייחודיים המיוצרים בישראל ומפותחים בטכנולוגיה מתקדמת ומחומרים המתאימים לאקלים הישראלי. המראה שתקבלי על ידי גווני הצבע והברק, הינם מיוחדים ביותר ומוסיפים יופי רב לציפורן ועמידות לאורך זמן.

פני אלינו עוד היום על מנת להתרשם ממגוון מוצרי החברה האיכותיים ביותר.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים