24 באוגוסט 2015
הדבקת ציפורניים

הדבקת ציפורניים היא תקופת האבן שקדמה לבניית ציפורניים כפי שאנו מכירות כיום. עוד טרם התגלית המהפכנית של שימוש באקריל לבניית ציפורניים ולא רק לסתימת חור בשן, היתה הדבקת ציפורניים השיטה היחידה להוסיף לציפורן הטבעית עוד סנטימטר וקצת על מנת להיראות מטופחת במיוחד. אמנם, שלא כהרגלן של שיטות עתיקות לחלוף מן העולם, הדבקת ציפורניים עדין נמצאת בשימוש גם כיום, מאחר שזו אופציה נוחה, זולה ואינה דורשת מיומנות של טכנאית ציפורניים.

מזל טוב! טכנאית ציפורניים באה לעולם

עד ליום שבו גילו הנשים כי בניית ציפורניים יכולה להיהפך למשהו קבוע ושהרוטינה של לאבד ציפורן תוך כדי ניסיון לפתוח את מכסה צנצנת הריבה היא לא משהו שחייבים לשמר, היתה שייכת מומחיות הדבקת ציפורניים לקוסמטיקאיות בעלות התמחות בטיפולי פדיקור מניקור בלבד. בימים אלו, טרם נולד מקצוע טכנאות הציפורניים ועצם תחילתו היא למעשה התפתחות תחום בניית ציפורניים באקריל. כיום, קורס בניית ציפורניים הוא אחד הקורסים השכיחים ביותר בקרב נשים ונערות ולא רק למטרות פרנסה, אלא לעיתים בתור תחביב או סדנת העשרה.

הדבקת ציפורניים, למי ומתי

הדבקת ציפורניים היא להיט פורימי לילדות בגילאים בהם בובת הברבי היא משאת חלומות והנסיכות מהאגדות הן מציאות שיש לשאוף אליה. אך לא רק. ישנן נשים שלא מעוניינות להתעסק עם הציפורניים יתר על המידה, לעיתים זה גם נובע מחוסר יכולת להסתגל לבניית ציפורניים ולתפקד עם אורך שעובר את קצה האצבע מעבר למילימטר בלבד. אך מאחר שנשים חובבות יופי, הן תמיד ימצאו את הפתרון החילופי ומה שלא ניתן להשיג בדרך הרגילה הן משיגות באמצעים שונים ומגוונים. כך למשל, הדבקת ציפורניים היא אופציה קלה, זולה ולא מחייבת להיראות עם כשהיא מאפשרת כבר למחרת להיות בלי. בסה"כ, נראה שישנן המצאות שמצליחות לצלוח אפילו את הקדמה המשגשגת ביותר, פשוט משום שאין שום סיבה להתפטר מהן, הדבקת ציפורניים היא אחת מהן.

תגובות סגורות.