21 באוגוסט 2015
טיפוח ציפורניים

טיפוח ציפורניים הולך יד-ביד עם טיפוח כפות הידיים. מאחר שהציפורניים שלנו מושפעות מהלו"ז הצפוף שלנו ונמצאות שם בחזית לקבל את מרבית המשימות הניצבות בפנינו במהלך היממה, ישנה חשיבות רבה לתת מענה לנזקים הנגרמים לציפורן ולעור שמסביבה. אחת הדרכים הבסיסיות ביותר לשמור על מראה ציפורניים מטופח הינה טיפול מניקור אצל טכנאית הציפורניים או הקוסמטיקאית. בעזרת מכשור מכאני, חשמלי ותכשירים שנועדו במיוחד לטיפול בציפורן, זוכה הלקוחה לטיפול החייאה מזין ומרענן לציפורן ולכף היד. החיוניות חוזרת לזרום והתחושה נעימה ומפנקת.

קריאה בכף היד

 אשה מטופחת ניכרת – בין השאר – במראה ציפורניה. טיפוח ציפורניים משלים את הלוק הכללי ולחובבות התאמת הצבעים ההופעה כולה משתדרגת עם שילוב של צבע הלק לצבע החליפה. במידה שטיפוח הציפורניים כולל בניית ציפורניים, ניתן ללכת על קו חלק ונקי שמתאים לכל סגנונות הלבוש וכן לאופי האישה. אין ספק כי אשה שעובדת בתחום מנהלי ונפגשת עם לקוחות חשובים נמצאת לא אחת בסיטואציה שבה עליה להגיש את ידה ללחיצת ידו של הלקוח, מה שמציב את מראה ציפורניה תחת עיניהם הבוחנות של הפרטנרים לעבודה. ברור כי אשת קריירה שכזאת לא תניח לשבוע לחלוף מבלי לוודא כי טיפוח ציפורניים ראוי נאות ניתן לציפורניה.

מסגרת נאה לציפורן

 אמנם טיפוח ציפורניים נתפס כמשהו ששמור לבעלות המקצוע בתחום, אך לא בכך מסתיימת ההשקעה של האישה במראה ידיה. כל טיפוח ציפורניים צריך מסגרת הולמת ולא משנה עד כמה הציפורניים נראות יפות ומטופחות, כשכף היד יבשה וסדוקה המראה הכללי אינו מלבב. ציפורניים מטופחות צריכות מסגרת נאה והמסגרת שלהן היא כף היד. על כן חשוב להקפיד למרוח קרם ידיים במשך שעות היום וקרם ידיים טיפולי בחודשי החורף הקרים אשר מעוללים שמות לעור כפות הידיים.

שעה של הנאה

בסיכומו של דבר, טיפוח ציפורניים אינו מסע חתחתים מייסר שהלקוחה עוברת בלית ברירה. זוהי שעת הנאה במהלכה הלקוחה זוכה לשעת מנוחה כשפינוק הולם בצידה. זוהי האתנחתא הרגעית ממרוץ החיים שמתחברת להנאה הגדולה ביותר והיא – להיות אשה. כך שלמרות שלעיתים נדמה שכל נושא הטיפוח דורש השקעת זמן ומאמצים, הוצאה כספים והתחייבות אישית, כדאי להסתכל על הערך הנוסף שטמון בכל זאת והוא, ההתייחסות של האישה לעצמה, לצרכיה ולמה שגורם לה להרגיש טוב ולהיראות טוב.

 

תגובות סגורות.