10 בספטמבר 2015
לק ג'ל טמפרטורה

לק ג'ל טמפרטורה מחליף צבעים הוא הלהיט האחרון בתחום בניית הציפורניים בג'ל. רבות נאמר אודות השימוש בלק ג'ל, יתרונותיו והסיבה שנשים רבות מעדיפות את השיטה הזו על פני השיטות המסורתיות לבניית ציפורניים. לק ג'ל טמפרטורה, כמו לק ג'ל בעל צבע אחיד ובלתי משתנה, הינו בעל תכונות זהות ללק ג'ל הרגיל אך עם יתרון אחד בולט במיוחד ועליו רצוי להרחיב את היריעה.

יתרונות

בניית ציפורניים בג'ל מחזיקה מעמד קרוב לשלשה שבועות. זהו יתרון משמעותי בהתחשב בעובדה שמדובר בשכבת לק עמידה במיוחד אשר מקנה לציפורן מראה מטופח ומרשים ובו בזמן יוצר שכבת הגנה על הציפורן הטבעית. בשונה מבניית ציפורניים בשיטות אחרות אשר עלולות לגרום לפטרת (במקרה של דילוג על זמן המילוי או גרימת נזק בשוגג לציפורן ויצירת רווח הגורם לזרימת אויר בין הבנייה לציפורן הטבעית) לק ג'ל טמפרטורה אינו בנוי משכבות של חומרים כימיים והוא נצמד לציפורן בדומה ללק בעל שכבה עבה וחזקה יותר.

חסרונות

מאחר שמדובר בלק שמחזיק מעמד פי כמה וכמה מהלק הרגיל, הצבע שבו בחרת למרוח על הציפורניים יישאר עליו לימים רבים ואם אינך נמנית על קבוצת הנשים שמסוגלות לשרוד שלשה שבועות מבלי לשנות את צבע הלק, העובדה הזו עלולה להציק לך. אמנם חסרון זה הוא שולי בהתייחס לכל היתרונות הקיימים בשימוש בשיטת בניית ציפורניים בג'ל, אך גם לכך נמצא פתרון יצירתי. לק ג'ל טמפרטורה מחליף צבעים. שם הלק מצביע בעצם על דרך פעולתו – הלק משנה את צבעו בהתאם לשינויי הטמפרטורה – מעל 30 מעלות החלק העליון של הציפורן משתנה לצבע בהיר יותר, מתחת ל- 30 מעלות החלק התחתון של הציפורן משתנה לצבע כהה. אבל אל דאגה, אין צורך להיכנס למקפיא בכל פעם שרוצים להחליף את צבע הלק וגם לא להסתובב עם ציפורניים בשילוב של שני צבעים. לק ג'ל טמפרטורה ניתן לשינוי באופן עצמאי על ידי – מים! רוצה לשנות את הלק לצבע בהיר יותר? שטפי את הידיים תחת מים זורמים בטמפרטורה מעל ל- 30 מעלות והלק יקבל גוון בהיר יותר… החלטת שכהה זה הגוון שאת מבקשת? פתחי את זרם המים הקרים וחזרי על הפעולה. כמה חכם – ככה פשוט.

כמה זמן שינוי הצבע מחזיק מעמד?

היופי הוא, שבשינויי טמפרטורה קיצוניים – כמו יציאה מהמזגן לרחוב המהביל, שינוי הצבע יכול להתרחש בשניות. אבל בקצב המסחרר של החיים שלנו, הרי עד שתשימי לב לשינוי צבע הלק – הוא כבר יחזור לצבעו המקורי. אבל מה זה בעצם משנה? לק ג'ל טמפרטורה זו עוד דרך להוסיף עניין לטיפוח הציפורניים החודשי ומי אמר שלכל דבר בחיים צריך להיות פאנץ' ליין משמעותי? לפעמים כייף זו סיבה מספיק טובה כדי לעשות דברים (יש מליוני אתרים ברשת שיעידו על כך).

תגובות סגורות.