10 בספטמבר 2015
לק ג'ל לציפורניים

לק ג'ל לציפורניים הינו להיט שמסרב לדעוך. תחילת דרכו אי-שם בשנת 2009 היוותה פריצת דרך. מאז חדרה לתודעה הנשית ההבנה כי ישנה דרך לשמור על ציפורניים מטופחות מבלי לתחזק את הלק אחרי כל שימוש בחומרי ניקיון כימיים וסתם בגלל איכות לק ירודה, הפך לק ג'ל לציפורניים לבחירה המועדפת על חובבות הטיפוח. סיבה נוספת לבחירה בשיטת הבנייה בג'ל הינה האפשרות לשמור על הציפורן הטבעית מבלי לפגום בה – כפי שנעשה באלטרנטיבות החילופיות של בניית ציפורניים בחומרים אחרים.

יתרונות השימוש בלק ג'ל לציפורניים

היתרון הראשון של לק ג'ל לציפורניים הוא המראה שלו על הציפורן. בשונה מלק רגיל, לק ג'ל לציפורניים הינו בעל גוון אחיד ומלא ברק בשל פיגמנטים הצבע החזקים שהוא מכיל. יתרון נוסף היא היכולת שלו להיצמד לציפורן הטבעית מה שתורם לעמידותו בפני נזקי היומיום ומאריך את עמידותו למשך זמן של בין שבועיים-לשלושה בממוצע. למעשה, הסיבה היחידה שיש למרוח לק ג'ל לציפורניים לאחר התקופה הנ"ל היא רק בשל התארכות הציפורן והיווצרות מסגרת טבעית נטולת לק בחלק התחתון של הציפורן, מה שפוגע במראה האסתטי של כף היד. אחת הדרכים להתגבר על המצב ולנסות למשוך קצת זמן עד לתור הבא למילוי, היא מריחת לק רגיל מאותו הצבע על המרווח שבין הציפורן ללק ג'ל. עוד באותו עניין, אם שלשה שבועות זה זמן ארוך מדי בעבורך להסתובב עם אותו הצבע על הציפורניים, תמיד ניתן למרוח לק פשוט בעל גוון כהה יותר מעל ללק ג'ל ולהסירו באמצעות אצטון רגיל אשר אינו פוגע בשכבת הג'ל התחתונה.

ממה חשוב להימנע

לק ג'ל לציפורניים הינה שיטה נוספת בתחום בניית ציפורניים וחשוב מאוד להפנים זאת מאחר שלא פעם צצה החכמה התורנית שמנסה להסיר לק ג'ל לציפורניים באופן עצמאי מבלי לדעת דבר וחצי דבר בנושא. חשוב מאוד לדעת כי קילוף חובבני של לק ג'ל עלול לגרום לקילוף של הציפורן הטבעית, לגרום לה להיסדק ואף לגרום לפציעה בעור שסביב לציפורן. עוד יותר רצוי להימנע מהשריית הציפורניים באצטון 100% למשך זמן ממושך, האצטון הינו חומר כימי ולא נועד לשימוש על עור הידיים ואף גורם להיחלשות הציפורן הטבעית. אמנם טכנאית הציפורניים גורמת להסרת הלק להיראות כמעשה של מה בכך, אבל זאת בדיוק הסיבה שהיא המקצוענית ועל כן רצוי לסמוך עליה ולקבוע תור להסרת לק ג'ל לציפורניים. נקודה חשובה נוספת היא קביעת תור אצל טכנאית ציפורניים או מניקוריסטית מקצועית בעל ניסיון ומוניטין. בבניית ציפורנים בלק ג'ל נעשה שימוש בחומרים רגישים ואע"פ שבכל אשה מסתתר הרצון להידמות לברבי הנערצת מהילדות, חשוב מאוד לזכור שבכל הנוגע לבריאות – גם יופי הוא לא משחק ילדים.

תגובות סגורות.