2 ביולי 2015
מנורות ומחממים

תחום האסתטיקה והיופי תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות ונשים רבות מודעות לטרנד הנפוץ של טיפוח הציפורניים ומראה גוף חלק והסרתו על ידי שעווה. נשים רבות פוקדות זו אחר זו קוסמטיקאיות רבות ובכן טכנאיות ציפורניים בכדי להשיג מראה נקי ואסתטי. היתרון בטיפוח ציפורניים הוא היכולות האין סופיות של עיצוב וצבעים מרשימים ומגוון אפשרויות למראה מושלם של הציפורניים.

טכנאיות ציפורניים וקוסמטיקאיות רבות מודעות ליתרונות הרבים בשימוש במנורות ומחממים איכותיים ביותר, מה שיכול להקל עליהן את מלאכתן, ואף להותיר רושם יוקרתי על לקוחותיהן. מסיבה זאת, כאשר הנך בוחרת ציוד לעבודתך, יש לבצע זאת תחת בחירה קפדנית תוך כדי דגש על בחירת ציוד ברמה הגבוהה ביותר.

חברת – N&D Nail Design, הינה חברה המתמחה בכל הקשור לציוד ואביזרים נלווים לקוסמטיקאיות ברמה הגבוהה ביותר. בחברתנו תוכלי למצוא מנורות UV, מנורות לד ומחממי שעווה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כל מוצרי החברה אותם אנו מייבאים הינם בעלי אישור ממשרד הבריאות ובעלי תו תקן מהמחמירים ביותר.

אחריות מלאה על כל מוצרי החברה

בחברת – N&D Nail Design, תוכלי לקבל אחריות מלאה על כל מנורות ומחממי שעווה שתרכשי, ובכן שירות מהיר ויעיל במידה וצצה בעיה או תקלה כלשהיא במוצר שרכשת. אנו מקפידים להתעדכן במוצרים חדשים על בסיס יום יומי  ובכן לייבא מגוון רב של מוצרים כדי שתוכלי לבחור את המוצר המתאים ביותר לדרישתך.

מגוון רב של ציוד ומוצרים לבחירתך

מעבר למנורות ומחממים, בחברתנו תוכלי למצוא את כל הציוד הנדרש לבניית ציפורניים ולפדיקור מניקור האיכותיים והמקצועיים ביותר. החומרים אותם אנו מספקים הינם ברובם תוצרת ישראל ומפותחים בטכנולוגיה ומחומרים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי, כך לקוחותיך יוכלו ליהנות מהם לאורך זמן רב.

פני אלנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.

תגובות סגורות.