25 באוגוסט 2015
עיצוב ציפורניים

עיצוב ציפורניים זה תחום למקצועניות. לא כל תלמידה שעברה קורס לבניית ציפורניים יכולה לנופף בדגל העיצוב ולהתחיל לפרסם את עצמה כמומחית בתחום עיצוב ציפורניים כבר מהלקוחה הראשונה. תחילה יש ללמוד את טכניקות בניית ציפורניים ולהקנות לעצמך הרגלים ושיטה שיהפכו להיות נחלתך האישית ויקנו לך את הדרך המהירה והקלה לבניית ציפורניים ללקוחותיך באופן שיגרום להן לצאת מרוצות ולקבוע את התור הבא למילוי מיד עם סיום התור הנוכחי, או אפילו כבר בתחילתו.

הכירי את המוצרים איתם את עובדת

עיצוב ציפורניים בהחלט יכול להיות עניין של כישרון מולד בתחום אמנות העיצוב או הציור ואם יש לך מעוף וכבר עברת את השלב של להסתכל מעבר למשבצת או לציפורן, במקרה הזה, הרי האפשרות שבכל זאת תצליחי להפתיע את לקוחותיך כבר ביום הראשון להיותך טכנאית ציפורניים – לא כ"כ תלושה מהמציאות. ובכל זאת, גם כאן יש משהו שחשוב לדעת וזאת העובדה כי ישנו הבדל מהותי בין שימוש במוצרי אמנות לבין שימוש במוצרים לבניית ציפורניים ועד שלא תלמדי כיצד פועל כל חומר, אין זה מן הנמנע כי תטעי לחשוב שמה שתופס על הבד יתפוס על הציפורן ועד כמה תופתעי לגלות שלא כך העניין.

הקורס היה מקסים אבל לא מקיף

אז איפה לומדים את כל הפרטים הקטנים הללו שאף אחד לא טרח לספר לך עליהם בקורס? בשל כך דרוש ניסיון, אך אם ברצונך לקבל לפחות את הידע הבסיסי מעבר לנלמד בקורס, הרי שהגעת למקום הנכון. עיצוב ציפורניים הוא תת-תחום בבניית ציפורניים ובשל כך, יש המון מוצרים שקשורים אליו. ביצירת קשר עם N&D Nail Design יגיע אחד מסוכני החברה המצויים בכל רחבי הארץ ממטולה ועד אילת ויגיש לך – טכנאית הציפורניים והקוסמטיקאית, רשימה מפורטת של כל החומרים / המוצרים / הציוד הקיים בחברתנו תוך הבטחה שעל כל מוצר שתרכשי תקבלי הסבר מפורט על תכונותיו, דרכי פעולתו, תוצאותיו ואף תופעות הלוואי שלו במידה וקיימות, בשילובו עם חומרים נוספים.

מתקשרים ומזמינים

את מוזמנת לשוטט באתר של חברתנו  N&D Nail Designולהתרשם ממבחר המוצרים הקיים באתר. רק מהתבוננות במבחר ובסוגי החומרים והציוד הקיימים, ניתן ללמוד יותר על התחום שנקרא בניית ציפורניים בכלל ועל עיצוב ציפורניים בפרט. אם עדין לא נכנסת לתחום ואת מתעניינת בלקיחת קורסים והדרכות בבניית ציפורניים, תשמחי לקרוא כי גם כאן הגעת למקום הנכון ואנו נשמח לעדכן אותך לגבי הקורס הקרוב ביותר למקום מגורייך. אז שיהיה בהצלחה ו..להשתמע!

תגובות סגורות.