2 ביולי 2015
פדיקור מניקור

כיום טיפוח ואסתטיקה הינם תחומים שרבים שמים עליהם דגש הן בשל אהבתם לתחום האסתטיקה, היופי, והרצון לרכוש כלים לטיפוח עצמי והן בשל הידיעה שזהו אחד התחומים הפופולאריים ביותר. כפות הידיים והרגליים שלנו הן האיברים בגופינו בהם אנו משתמשים כל הזמן ובאופן שלא תמיד שומרים עליהם, כמו למשלב בזמן ניקוי הבית, שטיפת כלים ובזמן הקלדה בעבודה וכו'. לעיתים העור מתייבש או מתקלף והמראה הכללי של כף היד או של הקרסול נראה מאוד מוזנח ואינו נעים למגע.

פדיקור מניקור הינם טיפולי יופי נפוצים אצל נשים בעיקר, אע"פ שכיום ניתן לראות גברים רבים המקפידים לטפח את כפות הידיים והרגליים ומגיעים אחת לחודש אל הקוסמטיקאית או טכנאית הציפורניים לטיפול פדיקור מניקור חודשי. נקודה מעניינת נוספת שאפשר לציין היא, כי אע"פ שבמבט שטחי נראה כי מדובר בתחום שמשתייך למקצועות היופי, קיימים מצבים רבים – כמו למשל ציפורן חודרנית, כאשר במצבים מהסוג הזה הפדיקור מהווה טיפול רפואי לכל דבר ועניין, מאחר שלא מדובר רק במראה הלא אסתטי של הציפורן, אלא בסבל בלתי נסבל המסב כאב בזמן הליכה וגורם לתחושת אי-נוחות מתמדת. המעניין הוא, שבתחום זה הן טכנאית הציפורניים והן הקוסמטיקאית – שתיהן אוחזות בידע נרחב ובשיטות טיפול זהות מאחר שטיפולי פדיקור מניקור נמצאים בתחום ההתמחות של שני המקצועות הנ"ל.

מאחר שטיפול זה הינו פופולארי ביותר ומדובר באזורים רגישים, עליך לבחור בקפידה מוצרי פדיקור מניקור מהטובים ביותר שקיימים בשוק. מכשירי הפדיקור מניקור עצמם עוזרים לך לבצע את טיפולים אלו בצורה הנוחה ביותר ומאפשרים חיתוך, שיוף, עידון וריכוך של כף הרגל או של היד, עד למצב שבו הן מקבלות מגע רך ומראה אסתטי ונעים.

איכות ומגוון רב של מוצרים מחברות מובילות

בחברת N&D Nail Design תוכלי למצוא ציוד פדיקור מניקור ברמה הגבוהה ביותר תחת מותג החברה. בנוסף, חברתנו משווקת מוצרי פדיקור מניקור של חברת Credo העולמית המציעה מוצרים איכותיים מתוצרת גרמניה וכן, מוצרי פדיקור מניקור של החברה המיוצרים בארץ באיכות ישראלית מהשורה הראשונה. בנוסף קיים ציוד לבניית ציפורניים וקוסמטיקאיות, מכשור חשמלי לעבודה בתחומים הנ"ל ועוד מגוון רחב של מוצרים לעסק בניית הציפורניים והקוסמטיקה.

אנו ב- N&D nail Design דואגים להתעדכן תדיר במוצרים חדשים המשווקים בארץ ובחו"ל ובכך להעניק ללקוחותינו מענה מקיף לכל הצרכים העסקיים. הקו המנחה בחברתנו הינו שילוב של שירותיות וזמינות לצד הקפדה על איכות.

תגובות סגורות.