25 באוגוסט 2015
ציפורניים מלאכותיות

ציפורניים מלאכותיות הן לא רק תחליף למראה ציפורניים מטופחות טבעיות, הן למעשה אופציה שנבחרת על ידי נשים מלכתחילה. מאשר שטיפוח הציפורן הטבעית מלווה בהשקעה מרובה שלא מעט אכזבות בצידה, הרבה נשים ונערות מעדיפות ציפורניים מלאכותיות אשר פותרות אותן מהתעסקות תדירה סביב הנושא ומותירה אותן עם יותר זמן להשקיע בעוד תחומי אסתטיקה כשלטיפול בציפורניים די בפעם אחת לשלשה שבועות עד חודש והמראה תמיד נקי, יפה מושקע ומונח במקומו, עד לתור הבא.

סגנונות

מה שטוב בבניית ציפורניים מלאכותיות זאת היכולת ללהטט עם הסגנונות שמציעה לנו בניית ציפורניים על סוגיה. החל מהדבקת ציפורניים, בניית ציפורניים בשיטת לק ג'ל, בניית ציפורניים באקריל, שיטת הטבילה או רק מניקור פשוט, הגבול הוא עד היכן שהדמיון של הלקוחה והכישרון של טכנאית הציפורניים נפגשים. ציפורניים מלאכותיות הן סוג של ביטוי עצמי, לעיתים משעשע, לעיתים קודר, רוב המן מטופח ונעים אבל עדין מאוד אישי.

מה חשוב לדעת

מה שחשוב לדעת בנוגע לעניין של ציפורניים מלאכותיות זאת העובדה שכמו בכל דבר שקשור ליופי, גם כאן ישנה איזושהי התחייבות מינימאלית. או כמו שאומר המשפט באנגלית No pain – no gain ובתרגום חופשי לעברית: בשביל להיות יפה צריך לסבול. אבל אין צורך לחשוש, לא מדובר בסבל של ממש, אלא אם כן ישנן נשים שממש סובלות מלשבת על כוס קפה ושיחת נשים בזמן שטכנאית הציפורניים מטפלת במבנה הציפורן שלהן. אבל לא בנשים כאלה המאמר הזה עוסק, אחרי הכל, עוד לא התחלנו לפרסם במאדים.

ציוד לבניית ציפורניים

בכל תחום, כמו גם בתחום בניית ציפורניים – יש שני צדדים, יש את הלקוחות ויש את בעלות המקצוע. מה עושה לקוחה שמבקשת לקבוע תור לבניית ציפורניים מלאכותיות? קובעת תור לבניית ציפורניים במקום שהכי קרוב למגוריה ולליבה ובזה תם ונשלם. מה עושה טכנאית ציפורניים שגרה במקום מרוחק ומבקשת לרכוש ציוד לבניית ציפורניים וקוסמטיקאיות? פונה לנציג של חברתנו באמצעות פרטי יצירת קשר באתר N&D Nail Design וקובעת פגישה עם סוכן שיגיע עד אליה ויעניק לה שירות הולם לצד מבחר גדול של כל הציוד הנדרש לה ולקוסמטיקאית שעובדת איתה וכל זאת עם פירוט מדוקדק של מחירים משתלמים במיוחד עבור החומרים, המכשור והמוצרים מהשורה הראשונה.

תגובות סגורות.