20 באוגוסט 2015
קורסים והדרכות בבניית ציפורניים

קורסים והדרכות בבניית ציפורניים ב- N&D Nail Design נערכים באווירה נעימה ורגועה בעסק החברה שבראשון לציון. הקורס המלא נמסר בכיתה קטנה ברמה פרטנית ובאופן מקיף אינפורמטיבית ומעשית. כמו כן, הקורס הינו חווייתי ועכשווי והרבה נשים ונערות שנרשמות אליו מגיעות לקורס אם כסדנא מעשירה לשעות הפנאי או מתוך חיבה לתחום והרצון לעסוק בו כהכנסה צדדית או כתחביב. הסיבה שמביאה את לקוחותינו ללמוד אצלנו אינה משנה כהוא זה את הרמה המקצועית בה הקורס נמסר ועם סיומו תוכל כל אחת מהתלמידות לפתוח עסק מצליח בתחום בניית הציפורניים.

מה נלמד בקורסים והדרכות של N&D Nail Design

N&D Nail Design משקיעה בתלמידותיה ובנוסף ללקיחת קורסים והדרכות בבניית ציפורניים, ניתן להישאר עם סיום השיעור על מנת לתרגל עם החברות לקורס ולרכוש בטחון בחומר הנלמד. בקורסים והדרכות תלמדי את שיטות בניית הציפורניים השונות: בניית ציפורניים בג'ל וכן בניית ציפורניים באקריל. בנוסף לכך יוקדשו שיעורים ללימוד עיצוב ציפורניים, מריחת לק, שימוש בחומרים שונים, תפקידם של כל החומרים והציוד המשמש טכנאית ציפורניים בעבודתה, הסבר על הפעולות הכימיות של החומרים המשמשים לבניית ציפורניים, מניקור ופדיקור רפואי וקוסמטי וכן טכניקות שונות לבניית ציפורניים על מנת שתלמידות הקורס תוכלנה להתאים לעצמן את שיטת הבנייה הנוחה להם ביותר.

משך קורסים והדרכות

משך ההשתלמות בקורסים והדרכות ב- N&D Nail Design נע בין שבוע לחודש ימים ואף יותר. הכל תלוי בחומר הנלמד, במספר הנרשמות ובשעות הלימוד. כאשר שבוע מיועד לקורס בסיסי במריחת לקים ועיצוב ציפורניים וחודש ויותר מאפיין קורסים והדרכות מלאים, תוך שימת לב יתרה לפרטים ונתינת עצות מעשיות לרכישת לקוחות, מינוף העסק ועוד שלל עיצות מקצועיות הניתנות כבונוס לתלמידות הקורס.

עלויות ודרכי תשלום

אחד הלבטים בבחירת מקום לימוד לקורסים והדרכות הינו עלויות ודרכי תשלום. ב- N&D Nail Design ההתלבטות בנושא קלה, שכן החיוב עבור קורסים והדרכות ב- N&D Nail Design הינו עבור הקורס בלבד ואין צורך ברכישת חומרים וציוד לשימוש במשך הקורס והתלמידות משתמשות במוצרי החברה ללא הגבלה וללא כל תוספת תשלום. כמובן שגם בנושא התשלומים אנו משתדלים לבוא לקראת הנרשמות הן באמצעי התשלום והן באופן פריסתם.

הרשמה

ההרשמה לקורסים והדרכות ב- N&D Nail Design פתוחה כל השנה ותמיד אפשר למצוא מקום בכיתה שזה עתה נפתחת. אין צורך להזדרז ולשמור מקום. לימודי בניית ציפורניים הינם סוג של הנאה ואין טעם לעשותם מתוך לחץ ובתקופה שאינה תואמת ללו"ז של הנרשמות. את מוזמנת ליצור עימנו קשר ולברר פרטים נוספים אודות בית הספר ללימוד מקצועות הציפורניים ולשמוע עוד אודות התאריכים הבאים לפתיחת קורסים נוספים בתחום.

תגובות סגורות.