21 באוגוסט 2015
קישוטים לציפורניים

קישוטים לציפורניים הינם ערך נילווה לבניית ציפורניים. זהו ההבדל הדק שבין טיפוח לאומנות. כפי שהבגד משתנה בהתאם לטעם האישי של האדם, כך מראה הציפורן משתנה מאישה לרעותה. יש מי שתעדיף טיפול מניקור תקופתי על פני חברתה שתתייצב אחת למספר שבועות למילוי בניית הציפורניים שלה בעוד שלישית תעדיף לק ג'ל שיעניק לציפורניה מראה זוהר ואחיד. ההבדל היחיד בין מניקור ולק ג'ל לבין בניית ציפורניים באבקת אקריל, היא האפשרות לשחק עם האורך של הציפורן, המבנה שלה – שפיצי, עגול, מרובע, ארוך או קצר וכן החוזק של הציפורן שבבנייה באקריל מאפשרת שימוש נרחב יותר בקישוטי ציפורניים מסוגים שונים ובווריאציות נרחבות.

טרנדים מול יצירתיות

קישוטים לציפורניים נעים בין מראה מאופק עד מראה ביזארי. מי שמשווק קישוטים לציפורניים יודע כי זהו עסק בפני עצמו וכי המגוון הקיים הוא עצום ועל מנת לתת מענה לכל הטרנדים הקיימים בנושא זה צריך להיות עם אצבע על הדופק ולעקוב אחר מדורי היופי והאופנה. אך יחד עם זאת, לעיתים הטרנדים החמים ביותר מתחילים דווקא בשל היצירתיות של הלקוחות ועם כל הכבוד לאושיות היופי והאופנה ברחבי העולם, הרעיונות שלהם מבוססים בהשערה על מה שימצא חן בעיני הנשים בעוד שהנשים בעצמן כבר יודעות מה הן רוצות.

מאופק או נועז

אחת הדרכים של נערות לבטא את עצמן באה לידי ביטוי בהופעתן החיצונית. גם כאן אפשר לקרוא את המפה על פי מראה כף היד של הנערה. עד היום כשרואים ציפורניים משוחות בלק שחור זה מזכיר את נערות הרוק של המאה הקודמת וכשמדובר בשנות הנעורים אין קו אמצע, או שהציפורניים משוחות בלק ורדרד ושקוף עם פרנץ' לבן עדין בקצהו או שהן עמוסות קישוטים לציפורניים כיד הדמיון הטובה עם אפליקציות של דמויות קומיקס מוכרות, אמרות שפר מתחכמות או בניה של עצמים על הציפורן עצמה החל מציפורים, פרחים ועד היכן שפנטזיית הנעורים מגעת.

טכנאית ציפורניים מוכשרת במיוחד

בחירת טכנאית הציפורניים נעשית על פי הפרמטרים של הלקוחה. יש מי שמחפשת טכנאית ציפורניים שמנהלת את העסק מהבית, שם המפגש מלווה בפחות רשמיות והקשר יותר קליל וזורם. הבחירה של הלקוחה במקרה הזה לא תמיד קשורה לסגנון בניית הציפורניים של הטכנאית אלא יותר לקשר האישי הנרקם בין השתיים ואשר הופך את המילוי החודשי למפגש חברתי.

טכנאית ציפורניים אחרת נבחרת על פי כישוריה האמנותיים ושמה כבעלת כשרון יוצא דופן בעיצוב הציפורן ובשילוב קישוטים לציפורניים באופן מרהיב הפך לשם דבר והיא מושכת אליה נשים שמבקשות למקד את שימת הלב על הציפורניים שלהן יותר מאשר על היחסים האישיים שבינן לבין טכנאית הציפורניים. בין כך או כך, כל אחת תמצא את המקום אליו היא תשמח להגיע אחת לשלשה שבועות לערך ולצאת משם עם ציפורניים משודרגות, בעלות מראה חדש ושונה להתהדר בו למשך השבועות הבאים.

האם יש לדקדק באיכות הקישוטים?

גם כאן, כשמדובר בניהול עסק לבניית ציפורניים, יש לשים לב לפרטים הקטנים. מאחר שרכישת קישוטים לציפורניים נתפסת לעיתים כרכישה של מה בכך שאין לשים עליה את הלב – רצוי לקחת את המחשבה צעד אחד קדימה ולהבין כי כשמנהלים עסק שבו היצירה והיצירתיות אמורים להוות כרטיס עסק בפני עצמם, יש לוודא כי כל ההשקעה לא תרד לטמיון אחר ימים אחדים. קישוטים לציפורניים מהסוג הזול יתנו אולי מענה רגעי, אך סביר להניח שמשך שהותם על גבי הציפורן ישתווה לסכום ששולם עבורם – שזה כלום בריבוע. לכן, אנו ב- N&D Nail design עושים את כל המאמצים למצוא את היצרנים מהשורה הראשונה בתחום קישוטים לציפורניים ולדאוג לכך שכאשר לקוחותינו ישתמשו במוצרים על לקוחותיהן, לא יהיה שום חשש למוניטין שלהן והתוצאה הסופית תישאר כך גם במילוי הציפורניים הבא. כמובן שהטרנדים מקבלים במה משלהם ובנוסף למבחר הגדול ניתן למצוא אצלנו את המילה האחרונה בתחום הקישוטים לציפורניים. את מוזמנת להגיע ולהתרשם ולקשט את העסק שלך בקישוטי ציפורניים לוהטים ובנהירה של לקוחות חדשות שיבואו לראות מקרוב על מה כולן מדברות.

תגובות סגורות.