27 ביולי 2015
ידית לסכין פלדת אל-חלד

ידית לסכין פלדת אל-חלד. ניתנת לחיטוי בקלות. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
ידית סכין צבעונית עם מגרדת ולהבים

ידית סכין צבעונית עם מגרדת ו- 10 להבים. ציפוי כרום. קיימת במבחר צבעים. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
ידית סכין צבעונית עם מגרדת

ידית סכין צבעונית עם מגרדת. ציפוי כרום. קיימת במבחר צבעים. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
ידית סכין צבעונית

ידית סכין צבעונית. ציפוי כרום. קיימת במבחר צבעים. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
ידית סכין בטיחותית עם מגרדת ולהבים

ידית סכין עם מגרדת ו-10 להבים. בטיחותית לחולי סכרת. ציפוי כרום. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
ידית סכין בטיחותית

ידין סכין בטיחותית לחולי סכרת. ציפוי כרום. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
ידית סכין בטיחותית עם מגרדת

ידית סכין עם מגרדת. בטיחותית לחולי סכרת. ציפוי כרום. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
פצירת שיוף קרמית בגוון פסטל

פצירה דו-צדדית בגוון פסטל. אבן טבעית. צד מחוספס, צד עדין. קיים במבחר צבעים. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
פצירה ישרה בגוון פסטל

פצירה בגוון פסטל עם מגרדת שיוף אל-חלד. קיים במבחר צבעים. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.

27 ביולי 2015
פצירה צבעונית ישרה

פצירה צבעונית עם מגרדת שיוף אל-חלד. קיים במבחר צבעים. מוצרי פדיקור מחברת Credo גרמניה. N&D משווקים מורשים בישראל של מוצרי Credo גרמניה.